Olivia Holt

26. ledna 2014 v 18:01 | Oliv
Olivia Holt

Olivia Hastings Holt (narozený 5. srpna 1997) je americký teenager herečka a zpěvačka, nejlépe známý pro hraní role Kim v seriálu Disney XD Kickin 'It , a hrát v Disney filmu originálu Girl vs netvora . V roce 2014, ona bude hrát v Disney Channel Original Series , neudělal jsem to .
Holt se narodil v Germantown, Tennessee , rodičům Marka a Kim Holt. Má mladšího bratra jménem Cade Holt. Ve věku 3 let, její rodina se přestěhovala do Nesbit, Mississippi, kde vyrůstala po krátce žijící v Memphisu . Holt už dlouho těší gymnastiku a cheerleading, a ona je v současné době objevuje v Disney XD výstavy Kickin 'It . V současné době žije v Los Angeles , v Kalifornii se svou rodinou.
Holt začala svou hereckou kariéru, když začal hrát v místních divadelních produkcích. Objevila se v několika televizních reklamách, včetně Hasbro , Kidz Bop 14 , Mattel , Bratz panenky, Littlest Pet Shop a Girl Gourmet produkty.
Holt konkurzu Disney XD "s bojovým uměním ukazují Kickin 'It , který měl premiéru v roce 2011. Vlastnit dovedností v gymnastice, získala hovor zpět od výrobců a připojil se k obsazení ve stejném roce. Objevila se v každém ročním období k datu, zobrazovat roli Kim. Holt hrál v Disney Channel Originální filmu Dívka vs netvora . Ona hraje hlavní postavu Skylar Lewis, dospívající dívka, která zjistí její rodina už dlouho pracoval jako monstrum lovci, a že je další na řadě. Film měl premiéru v říjnu 2012. natočila tři písně pro film, který bude vydána jako součást Make Your Mark: Ultimate Playlist . Ona také zaznamenala její verzi Winter Wonderland na Disney Channel Holiday Playlist alba v roce 2012. Holt bude také hrát v nadcházející show Disney Channel s názvem Já jsem to neudělal vedle Austin North. Produkce začne v pozdním létě 2013 a bude vysílat v roce 2014. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama