Leo Howard

25. ledna 2014 v 20:42 | Oliv
Leo Howard

Leo Howard (narozený 13 července 1997) je americký herec a mistr bojových umění . Začátek jeho hereckou kariéru v sedmi letech, Howard je známý pro své začlenění karate dovednosti do jeho funkce, filmových a televizních rolí, jako "Young Snake Eyes", v roce 2009 akční film, GI Joe: Rise of Cobra , jako "mladý Conan "v roce 2011 fantasy filmu Barbar Conan , a jako "Jack" na Disney XD komediálním seriálu, Kickin 'It .
Leo Howard se narodil 13. července 1997, Newport Beach, Kalifornie , syn Randye a Todd "Big Bulldog" Howard . Jeho rodiče jsou profesionální chovatele psů a provozovat Big Bulldog Ranch, kde se specializují na chov anglických a francouzských buldočků . Howard se zúčastnil Tri-City křesťanské školy ve Windows Vista, Kalifornie a strávil většinu svého dětství vyrůstal v malém městečku Fallbrook v severní San Diego County , předtím, než se věnovat na plný úvazek hereckou kariéru.
Bojová umění
Howard vyvinul zájem o bojová umění ve věku do tří let, a začal studovat ve věku čtyři, když ho jeho rodiče zapsáni v dojo v Oceanside v Kalifornii . o rok později, jeho rodiče ho zapsal na jiném dojo, které se specializuje na okinawské disciplíně Shorin-ryu a ve věku sedmi let, začal rozvíjet své extrémní bojová umění dovednosti přidáním gymnastiku jeho života. Howard začal trénovat pod bojových umění mistra světa Matt Mullins Mullins, když udělal výjimku umožňující Howard, aby se stal nejmladším studentem ve své třídě. Ve věku osmi let, Howard získal tři tituly mistra světa. Jeho specialitou je Shorin-ryu, ve kterém má černý pás.
Ve věku devíti, Howard se stal nejmladším členem hrát s Mullins 'Sideswipe Performance Team, cestování bojové umění založené na skupinu, která baví diváky po celé zemi s kombinací bojových umění, tance a akrobacie. V červnu 2011, Howard mluvil o zkušenostech provádějícího s Sideswipe - "Myslím, že to je to, co opravdu dostal jsem závislý na provedení Moje role změnila Vyrostl jsem jako umělec a prostě rozrostla, že jsem v pořádku, jsem nebyl.. 't to skvělé na začátku, tak by to skvělé pohyby a pak puf! Here'd být tento roztomilý kluk běží tam udělat nějaký karate., ale za posledních pár let jsem byl jedním z hlavních účinkujících. "
Od mladého věku, Howard byl fanouškem Bruce Lee a Chuck Norris filmy, a obdivoval jejich schopnost začlenit bojová umění do jejich jednání. Ve věku sedmi let, Howard řekl své matce, že chtěl být hercem. Bylo to na turnaji bojových umění, že Howard byl poprvé spatřen někým, kdo si myslel, že vypadá jít do showbyznysu a jen ho, aby jejich talent agenta. To vedlo k práci jako modelu pro tisk advertorialů a pak jako herec v reklamách. V roce 2010, Howard si vzpomněl na svůj vzrušení o vloupání do showbyznysu, říká - "Reklamy byly jen šílený, aby mě Získání reklama byla. jako dostat hlavní roli ve filmu pro mě. "
V roce 2005, Howard dělal jeho televizní debut krátce před svým osmým narozeninám s malým hodnocení, hrát roli na USA Network série, mnich oblečený jako "malý Karate Kid" pro Halloween, jeho jeden řádek v epizodě bytí "Možná se bojí karate ". Howard by strávit příštích několik let vystupuje s Sideswipe Performance Team, než se vrátí k herectví v roce 2009.
V roce 2009, Howard přistáli své první stálé zaměstnání pohovor osobnosti jako "Leo malý", hostitel zkrácené formě Disney Channel talk show série, Leo Littleova Big Show a natočil svůj celovečerní filmový debut jako "Eric Brooks" v rodinném filmu Aussie a Ted . V srpnu téhož roku, Howard získal proslulost pro jeho dovednosti bojových umění, když on se objevil jako "Young Snake Eyes", koncertování po jeho vlastních senzací v záběru do minulosti scéně Paramount akční dobrodružný film GI Joe: The Rise of Cobra Pozdnější ten stejný měsíc, on se objevil v co-hrát role jako "Laser", jeden ze tří "Short "bratři ve filmu Rodinná komedie šortky , které vydělal na obsazení Young Artist Award pro tento rok jako "Best Young herecké obsazení". V listopadu 2009, Howard začal periodickou roli jako "Hart Hamlin "na Disney XD série, Zeke a Luther . V roce 2010, Howard přistál ve své první hlavní roli hraje "Logan Hoffmana" v nezávislém celovečerním filmu, Logan .
V srpnu 2011, Howard hrál jako "mladý Conan", opět vykonávat všechny jeho vlastních senzací v meče a magie filmu Barbar Conan . Film získal smíšené hodnocení, ale Howard byl chválen pro jeho výkon, se filmový kritik, Ty Burr z Boston Globe psaní - "hvězda ( Jason Mamoa ) je pravděpodobně outshined Leo Howard, divokých 13-rok-starý herec, který hraje mladého Conana v roce . otevírací scény " V rozhovoru s Empire Magazine , režisér Marcus Nispel mluvil o práci s Howardem, - "Poté, co jsme dokončili film, šel jsem do Lionsgate a řekl:" Víš, ten film dělat dál, je Conan : The Early Years ". Leo mě naprosto odfoukl. Téměř celý první akt Conan je kluk, který je neslýchané. Na začátku, čtení skript, všichni byli jako "Musíme snížit, aby se deset minut chůze. A teď všichni to jako" Můžeme dělat, že už? " Pracoval jako kouzlo. Není mnoho mladých herců, kteří by mohli tento druh hmotnosti. "
V červnu roku 2011, Howard přistál hlavní roli jako "Jack", dospívající karate odborník, který se ujme skupinu středoškolských ztracených existencí na Disney XD komediálním seriálu, Kickin 'It . Howard si vzpomenul na jeho reakci, když se poprvé dostal scénář k konkurz na show, říká - "Viděl jsem, že to byl jen bojová umění ukázat a já jsem si myslel," Oh musím to udělat! '" S Howard obdržení vrcholnou reklamu a plnění všech jeho vlastních senzací, řada rychle se stal Disney XD číslo 1 originální série v historii sítě, a v září 2011, Disney XD oznámil, přehlídka byla obnovena pro druhé období. Síť oznámila, 5. listopadu 2012, která série byla obnovena pro třetí sezónu a by šel do výroby v lednu 2013.
Howard se vrátil do Kickin "Je to nastavené v lednu 2013 se Dylan Riley Snyder , Mateo Arias, Olivia Holt a Jason Earles . Alex Christian Jones opustil hlavní obsazení. Třetí sezóna premiéru 1. dubna 2013.
Osobní život
Howard je vyučováni doma vyhovět jeho nabitý pracovní program na Kickin 'It a tráví většinu svého času žijící v Howard rodinného domu ve Studio City, Kalifornie , když to funguje, ale říká, že se stále domnívá se svou dětskou město Fallbrook domova. Zatímco ještě věnoval své vášni pro bojová umění, Howard říkal, že on stal se více opatrní, pokud jde o "boj" a "zápasit" zápasech, vzhledem k možnosti zranění, které by mohly rušit své závazky herec.
Howard koníčky patří vaření, hraní na kytaru a sběr historických zbraní, včetně meče a nože Vrchol jeho sbírka je velký "Conan" meč, který byl předložen k němu po natáčení byl dokončen Na Conan barbar . Howard vyjádřil lásku ke zvířatům a má mazlíčka buldoka s názvem "Bella". On je také zájem o veterinární medicíny a dobrovolníků v jeho místní veterinární klinice ve svém volném čase.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama