Březen 2016

#2Desing - Vilu y Ludmi

27. března 2016 v 23:15 | Liv |  Desing
Ahojte tady máte #2Desing - Vilu y Ludmi

 • Den: 27.3.2016
 • Tvorba hod.: 1 a půl hodiny
 • Barvy: růžová - oranžová
 • Téma: Violetta 1,2,3
 • By: Liv

PS: Snad se vám bude líbit jinak pište na můj email livveymark@seznam.cz
- Pac a pusu Liv


Violetta - nové díly

27. března 2016 v 13:25 | Liv
Ahojte na nové díly Violetty se můžete těšit od 4. dubna on Disney Channel od 18:00 Hodin

Po-Pá 04.4.-08.4. 3x71-3x75
- Pac a pusu Liv :)


TINI - Siempre Brillarás

25. března 2016 v 19:54 | Liv
Dnes na youtube kanal TiniVevo pridali officialni music video od Tini Stoessel moc se mi libi a hrozne se tesit na film. Kdyz jsem viděla music video tak se ve filmu oběví jeden kluk se serialu Alex a spol p´herec, ktery hraje Alexe. Pisničce ho najdete v 1:11 uzijte si pátek a tuhle nádhernou pisničku od Tini .
- Pac a Pusu Liv


Tini: El Gran Cambio de Violetta

24. března 2016 v 12:50 | Liv
Premiéra filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta se blíží čim dál víc tady máte pár plakátu z filmu


Tni nahrává svoje album, které uslyšíte ve filmu

a tady máte Trailer k filmu Tini:

Soy Luna přichází

24. března 2016 v 0:16 | Liv
Možná jste již četli, že produkce Violetty chystá nový seriál, který bude podobný jako Violetta. Seriál mi přijde až moc podobný Violettě a proto je jasné, že nemůže dosáhnout stejného úspěchu a to možná jeho sledovanost ještě sníží. Podle mě žádný seriál nemůže nahradit Violettu, ale jsem na něj stejně zvědavý. Na internetu jsem, ale o tomto novém seriálu našla informace. Seriál se jmenuje Soy Luna

Soy Luna je argentinský seriál jehož produkce začala v dubnu 2015 a skončí na konci roku. Premiéra v Argentině byla v listopadu a skončí v roce 2016.1.série bude obsahovat 80 epizod.
Seriál by se měl začít natáčet na konci dubna 2015 a na konci roku 2015 by se měl začít vysílat. Seriál bude zahrnovat mezinárodní obsazení

Obsazení:
 • Díky nečekanému úspěchu Violetty se Disney Channel rozhodl investovat do nového projektu s novými talenty.
 • Seriál vypráví příběh hudebně nadané teenagerky, která má touhu být úspěšně rozpoznána prostřednictvím hudby, její vášeň a přátelství.
 • Seriál se bude natáčet v Argentině
 • Seriál by se měl začít natáčet na konci dubna 2015 a na konci roku 2015 by se měl začít vysílat. Seriál bude zahrnovat mezinárodní obsazení, jako jsou herci ze Španělska, Itálie, Francie, Mexika a Brazílie.
 • 1. série by měla obsahovat 80. epizod.
 • V seriálu by měl hrát Xabiani Ponce De León, který hrál v seriálu Violetta Marca.
Tady jsou pár fotek:


Soy Luna se dočkala své premiéry, která proběhne v Latinské Americe! Seriál se natáčí od jara 2015, kdy musel Ruggero Paquarelli opustit turné a začal natáčet nový seriál. Soy Luna je od stejných produkců jako Violetta a často je označována jako její nástupce. Seriál také brzy dorazí do Evropy, mezi prvními státy, kde se bude vysílat je např. Itálie nebo Španělsko, jestli dorazí Soy Luna i k nám ještě letos.
Hlavní roli v seriálu získala mladá herečka Karol Sevilla, která ztvární postavu Lunu. Hlavní mužskou roli Mattea si zahraje už zmiňovaný Ruggero Pasquarelli. V hlavních rolích se dále představí Valentina Zenere v roli Ámbar, Michael Ronda v roli Simóna nebo Carolina Kopelioff v roli Niny. Kromě Ruggera si v Soy Luně zahrají i další herci z Violetty jako Rodrigo Pedreira (Gregorio), Ezequiel Rodríguez (Pablo), Diego Alcala (Marotti), Germán Tripel (Rafa Palmer) a Gastón Vietto (kytarista z Rock Bones).
První série bude obsahovat stejně jako Violetta 80 45-ti minutových epizod a vysílat se bude od pondělí do pátku. Jedním z hlavních témat seriálu bude také hudba, zatím bylo oznámeno 12 písní.
Luna je mladá dívka z Mexika, jejíž vášní je bruslení. Stejně jako všechny dívky jejího věku žije se svou rodinou, chodí do školy a má svou skupinu přátel. Navíc pracuje jako číšnice v restauraci se svým nejlepším kamarádem Simónem. Luna tráví většinu svého času bruslením na nábřeží svého milovaného města a ráda poslouchá písně, které skládá Simón. Její život se ale náhle změní, když její rodiče obdrží pracovní nabídku... přes noc musí rodina Valente opustit svůj milovaný domov a přestěhovat se do Buenos Aires. Zde začíná Luna úplně od nuly, začne navštěvovat novou školu, kde potkává nové lidi a nejlepší kamarádku Ninu, potká zde také první lásku a rozvíjí svou vášeň pro bruslení, to se jí povede, když objeví místo "Jam & Roller", kde si začne plnit své bruslařské sny.

To bylo něco málo k ději seriálu, já si myslim, že to nemusí být vůbec špatný seriál a pokud někdy dorazí i k nám, určitě se na něj podívám, co na něj říkáte vy? Jenom tak pro zajímavost, herci Soy Luny už za sebou mají první tiskové konference a dokonce už bylo vydáno i první cédéčko. Na Youtube se můžete podívat na Soy Lunu ve španělštine, aby jste viděli o čem to bude. Já jsem kousek jednoho dílu z epizody 1 viděla a musím říct, že ten seriál neni vůbec špatný.
znělka:
Trailer:

19. Birthday - Tini Stoessel

21. března 2016 v 16:58 | Liv
Ahojte, víte co e dnes za den? Ano.... Dnes je 21. března a tohle datum slaví svoje 19. narozeniny naše Violetta - Tini Stoessel. Přeji všechno nejlepší k 19. narozeninám Tini :) <3 a moc se těším na film Tini: El Gran Cambio de Violetta <3


Violetta: Nový sen - Natáčení v Barceloně

18. března 2016 v 19:05 | Liv
Předchozí video - Následujicí video

Podiváme se do Zákulisí Violetty, kde herci natáčí v Barceloně pro 3. sérii. Podívejte se jak probíhá typický den pro herce a zjistíte zajímavé informace např. Ruggero se musel naučit španělský scénář
- Pac a pusu Liv


Violetta: Nový sen - Písničky

16. března 2016 v 21:17 | Liv


k dnešnímu dni se podíváme do zákulisí Violetty do nahrávacího studia, kde herci nahravaji nové písničky pro 3. sérii. Podívejte se jak probíhá typický nahrávací den a zjistěte zajímavé informace jako např. kým byly písničky inspirovány.V příštím dílu se podíváme do zákulisi v Barceloně ve 3. sérii :D
- Pac a pusu Liv

Violetta - Official accounts

15. března 2016 v 19:39 | Liv
Ahojte zde máte pár Oficiálních účtu herců z Violetty kde je můžete sledovat

Tini Stoessel - tinitastoessel Violetta
Jorge Blanco - blancogjorge Leon
Diego Domínguez - diegomcea Diego
Lodovica Comello - lodocomello Francesca
Candelaria Molfese - candemolfeseCamila
Facundo Gambande - facugamba Maxi
Mercedes Lambre - mechisoy Ludmila
Clara Alonso - clarialonso Angie
Alba Rico Navarro - soyalbariconavarro Naty
Samuel Nascimento - samuknascimento Broduey
Rugerro Pasquarelli - ruggeropasquarelli Federico
Xabiani Ponce De León - xabiani Marco
Florencia Benitez - floorsbeny Jade
Joaquín Berthold - joacoberthold Matias
Nicolas Garnier - nicolasegarnier Andrés
Valeria Baroni - valeriabaroniok Lara
Macarena Miguel - maca_miguel Gery
Damien Lauretta - damienlauretta Alex
Artur Logunov - arturlogunov Braco
Valentina Frione - valfrione Jackiee - valfrione Jackie
Facebook: (klikni na jméno postavy) PS: tohle jsou Oficialni účty herců z Violetty pokud nesleduješ tak začni sledovat ted (PS můj oficialni účet je zde sleduj :) Liv
Tini Stoessel - Violetta
Jorge Blanco - Leon
Diego Domínguez - Diego
Lodovica Comello - Francesca
Candelaria Molfese - Camila
Facundo Gambande - Maxi
Mercedes Lambre - Ludmila
Clara Alonso - Angie
Alba Rico Navarro - Naty
Samuel Nascimento - Broduey
Rugerro Pasquarelli - Federico
Xabiani Ponce De León - Marco
- Pac a pusu Liv

z natáčení 3. řady

14. března 2016 v 21:16 | Liv

Ahoj tady máte pár fotek z natáčení 3. řady
Můžeme ale vidět i fotky přímo z placu, nebo z chvil, kdy se učí herci texty.


Violetta is back

14. března 2016 v 17:30 | Liv
Ahojte za půl hodiny v 18:00 hodin on Disney Channel se můžete těšit na serial Violetta s epizodou 61.

PROMO (ve francouzštině):

Konec Violetty ve velkém stylu!!

13. března 2016 v 17:14 | Liv


Hola přeji všem krásnou neděli, další víkend je před námi a dnes tu pro vás mám článek plný novinek, ze kterých budete určitě jako já velmi nadšeni. V pátek ráno vyšel program pro Disney Channel na měsíc duben, který nejen že potvrdil předpokládané datum konce seriálu 15. dubna, ale přinesl mnohem více úžasných zpráv. :D


Finále seriálu Violetta už má oficiálně stanovené datum, s naší oblíbenou partou se rozloučíme už 15. dubna a dozvíme se, jak celý příběh dopadne. Jak už všichni víme, v pondělí startuje poslední čtvrtina 3. série, která se nejprve bude vysílat 2 týdny, potom si dáme na týden velikonoční pauzu a poté od 4. dubna poběží v televizi posledních 10 epizod. Poslední 80. epizoda poběží 15.4. v 18:00 a poté tak, jak jsme zvyklí bude v 19:00 následovat závěrečný díl I love Violetta.
Tím ale loučení s Violettou nekončí, v 19:15 se můžeme těšit na 15-ti minutový speciál Violetta: Epilog, ve kterém se hlavní postavy budou loučit se studiem a zavzpomínají na okamžiky, které zde spolu prožili. Ale ani tohle nebude konec, Disney Channel si pro nás v 19:30 připravil film Violetta: The Journey, který nazvali Violetta: Cesta na vrchol, ve kterém se s herci podíváme na cestu celým seriálem od prvních castingů až po turné Violetta Live. Ve filmu se také můžete těšit na fotky z dětství, exkluzivní videa z castingů a ze zákulisí natáčení, celý film je navíc proložen záběry z koncertu ve francouzském Montpelliéru.


Jak vidíte, konec jednoho z nejúspěšnějších seriálů Disney Channelu bude opravdu veliký a myslím, že lepší rozloučení jsme si ani nemohli přát, rozhodně je na co se těšit. Dohromady tedy bude celé Finále Violetty trvat 3 a půl hodiny, takže si 15. dubna určitě udělejte večer čas. Já věřím, že vás dnešní novinky překvapili a budete se tak na duben těšit ještě víc, kompletní seznam dubnových premiér najdete ►ZDE◄ To už je dnes všechno, nezapomeňte se už v pondělí dívat na premiérovou 61. epizodu, ve které se dozvíme, jak to dopadne s Leonettou.
Shrnutí všech premiér:
Po-Pá 4.4.-8.4. 3x71-3x75
Po-Pá 11.4.-15.4. 3x76-3x80
Violetta: Epilog - 15.4. 19:15
Violetta: Cesta na vrchol - 15.4. 19:30

Nové díly - Violetta

12. března 2016 v 13:09 | Liv
Hola na nové díly seriálu Violetta se můžete těšit už za 3 dny v 18:00 hodin on Disney Channel
od epizody 61. "Un amigo, una canción"