Duben 2016

Violetta is back

24. dubna 2016 v 11:55 | Liv
Ahoj věděli jste, že na Disney Channel náš oblíbený seriál Violetta opakuji ve stejný čas v 18:00 hodin (opakují díly) :D


Antes y Ahora

17. dubna 2016 v 21:22 | Liv

Po dvou a půl roce se u nás Violetta blíží ke svému konci, zatímco v domácí Argentině diváci dali Violettě sbohem už před více jak rokem, tak už i u nás došel příběh hudebně nadané Violetty do konce a s celým seriálem se rozloučíme už za necelý týden. Konec Violetty je pro nás fanoušky smutná, ale určitě veliká událost a na blogu rozhodně nesmí chybět nějaký projekt na rozloučení. A pro vás mám skvělou zprávu Violetta Turné pokračuje dál a taky nový rok 2016 se Violetta Turné oběví i u nás v České republice. :D
Projekt ponese název "Antes y Ahora" což v překladu znamená "Tehdy a nyní" a podíváme se v něm na cestu seriálem našich hlavních postav, které nám vydrželi od začátku až do úplného konce. Podíváme se na změnu jejich vzhledu v průběhu 3. sérií, ale také na změnu charakteru, která u mnoha postav nastala. Pokud si chcete připomenout, jak se během tří let změnila Violetta, Leon, Francesca a další postavy, určitě přijďte zítra na blog, kdy se podíváme na cestu seriálem s první postavou.

Rozloučení s Violettou

16. dubna 2016 v 16:16 | Liv
Celý večer byl úžasný s Violettou! Jen a jen patřil Violettě a všem fanouškům, kterých si seriál za 3 roky získal neuvěřitelné množství v obou našich zemích. Všem přeji, abyste si dnešek užili, jelikož je to vůbec naposled, co budeme mít možnost prožívat Violettin příběh. Včera startoval už v 18:00 a nezapomeňte, že celá rozlučka potrvá až do 21:30! Užijte si to! :) PS: Jsem moc a moc ráda, že German požádá Angie o ruku už bylo načase a hlavně jsem moc ráda, že se dali Ludmi s Fedem dohromady a Vio se dala dohromady s Leonem
Další fotky z natáčení:

Písničky na závěr:

Violetta: Violetta y Ludmila interpretan "Más que dos"


Violetta: Abrázame y verás - Leon y Violetta


Violetta: Crecimos juntos


Violetta 3 - "Rescata mi corazón" - Federico y Ludmila


Violetta 2 - Příběh

16. dubna 2016 v 15:46 | Liv
Violetta si konečně našla své místo ve škole a mezi kamarády. Zjistila, že hudba je to, co má ze všeho nejradši. Další školní rok ale nebude nijak jednoduchý. Zase se bude střetávat s Ludmilou a navíc je tu nový kluk Diego, který by chtěl získat Violettino srdce. Violetta sice už může chodit do studia, ale otec má o ní pořád přehnaný strach a udělá cokoli, aby mohl mít Violettu pořád na očích. S novou sérií přijdou také další nové postavy jako třeba Lara, mechanička na motokrosové dráze, kde Leon jezdí na motorce. Leon začne k Laře dokonce něco cítit. Dále je to nová profesorka tance Jackie a Esmeralda, kterou si najala Jade, aby okradla Hermána a odkopla ho, aby jeho a Violettu tak učinila nešťastnými. Další nový je Marco, který se zamiluje do Francesci a později s ní bude chodit.

Violetta 1 - Příběh

16. dubna 2016 v 15:45 | Liv
Violetta je dospívající dívka, která si není vědoma svého velmi speciálního hudebního nadání. Tento talent zdědila po své matce, slavné zpěvačce, která zemřela při tragické nehodě, když byla Violetta jen ještě malé děvče.
German, její otec, je velmi úspěšný muž, který miluje svou dceru přesto, že je přehnaně přísný. Oslepen smutkem se rozhodne utajovat před Violettou svou minulost a osud její matky ze strachu, že by mohla následovat v jejích stopách. Po nehodě se oba přestěhují do Madridu a German své dceři zamezí téměř jakýkoli kontakt s ostatními dětmi jejího věku. German si je vědom toho, že Violetta je velmi talentovaná, a povzbuzuje ji ve hře na klavír, ale drží ji od zpěvu a herectví.
Všechno se změní, když se vrátí do své vlasti do Buenos Aires. Tam Violetta začne chodit na hodiny klavíru ve "Studiu 21", prestižní hudební škole. Potká Angie, svou novou domácí učitelku a vychovatelku, která ji podporuje v rozvíjení svého talentu. Nikdo ani netuší, že Angie je sestra Marie, matky Violetty, a teda Violettina teta.
Později se Violetta zapíše na studia a po zkouškách se z ní stává plnohodnotná studentka. Violetta potkává ve studiu mnoho hudebně nadaných studentů, včetně Tomáse a Leóna. Jsou to dva chlapci se zcela opačnými osobnostmi, kteří se do ní zamilují a bojují o její lásku. Nejdříve se zamiluje do Tomáse a nemůže bez něj být, ale později začne cítit něco i k Leonovi a má v hlavě pořád zmatek. Ve studiu potkává také svoje nejlepší kamarádky Fran a Cami. Pozná ale lidi kteří jejími kamarády nejsou jako třeba Ludmilu, která si myslí, že je jediná hvězda ve studiu a když se Violetta chce dostat do studia, tak se jí v tom snaží Ludmila za každou cenu zabránit. Ludmila má také svoji asistentku Naty, která se Ludmily drží, protože si myslí že hvězdou se stane jen po Ludmilině boku.
I když to Violetta nemá ve studiu vždy jednoduché, tak konečně cítí, že plnohodnotně žije a plní si svůj sen.
Na konci série se odhalí pravda o Angie a také pravda o tom, že Violetta navštěvuje za Hermánovými zády Studio 21. Hermán chce Violettu odvést z města, kde se naučila lhát, ale nakonec si uvědomí že hudba je její život a její místo je v Buenos Aires.

Soy Luna - úvod

15. dubna 2016 v 18:25 | Liv |  Soy Luna

Violetta - Jade y Clemont

15. dubna 2016 v 18:11 | Liv

Moc Hezka pisnicka a tady má Jade hezky hlas <3 <3

Violetta finale

15. dubna 2016 v 17:38 | Liv
Ahojte všichni dnes za půl hodiny v 18:00hodin na Disney Channel začíná naše milovaná Violetta s posledním díle 3. série epizoda 80 moc se těším včera jsem viděla poslední díl a jsem moc a moc ráda, že se dali Fede s Ludmi dohromady s Leon s Vio taky se dali dohromady kdo je tak rád, že se dali dohromady jako já :D a pár Maxi a Naty je strašně roztomilý <3 :*

Violetta - posledních 10 dílu

10. dubna 2016 v 22:58 | Liv
Už od zítřka se můžete těšít na posledních 10 dílu z Violetty - Po - Pá11.4.-15.4. 3x76-3x80
a Rozlučení s Violettou bude 15. dubna (Violetta: Epilog - Violetta: Cesta na vrchol)
Sledujte Violettu zítra od 18. hodin on Disney Channel :)
- Pac a Pusu Liva tady máte písničky z 1. - 3. série :)

1.série


2.série


3. série


#3Desing - Violetta vs Soy Luna

8. dubna 2016 v 0:08 | Liv |  Desing
Hola tady jsedm pro vás vyrobila nový desing
  • Den: 7.4.2016
  • Tvorba hod.: 1 hodina
  • Barvy růžová - modrá
  • Téma: Violetta VS. Soy Luna
Ps: Snad se vá, bude líbit jinak pište na můj email livveymark@seznam.cz
- Pac a pusu Liv