Violetta 1 - Příběh

16. dubna 2016 v 15:45 | Liv
Violetta je dospívající dívka, která si není vědoma svého velmi speciálního hudebního nadání. Tento talent zdědila po své matce, slavné zpěvačce, která zemřela při tragické nehodě, když byla Violetta jen ještě malé děvče.
German, její otec, je velmi úspěšný muž, který miluje svou dceru přesto, že je přehnaně přísný. Oslepen smutkem se rozhodne utajovat před Violettou svou minulost a osud její matky ze strachu, že by mohla následovat v jejích stopách. Po nehodě se oba přestěhují do Madridu a German své dceři zamezí téměř jakýkoli kontakt s ostatními dětmi jejího věku. German si je vědom toho, že Violetta je velmi talentovaná, a povzbuzuje ji ve hře na klavír, ale drží ji od zpěvu a herectví.
Všechno se změní, když se vrátí do své vlasti do Buenos Aires. Tam Violetta začne chodit na hodiny klavíru ve "Studiu 21", prestižní hudební škole. Potká Angie, svou novou domácí učitelku a vychovatelku, která ji podporuje v rozvíjení svého talentu. Nikdo ani netuší, že Angie je sestra Marie, matky Violetty, a teda Violettina teta.
Později se Violetta zapíše na studia a po zkouškách se z ní stává plnohodnotná studentka. Violetta potkává ve studiu mnoho hudebně nadaných studentů, včetně Tomáse a Leóna. Jsou to dva chlapci se zcela opačnými osobnostmi, kteří se do ní zamilují a bojují o její lásku. Nejdříve se zamiluje do Tomáse a nemůže bez něj být, ale později začne cítit něco i k Leonovi a má v hlavě pořád zmatek. Ve studiu potkává také svoje nejlepší kamarádky Fran a Cami. Pozná ale lidi kteří jejími kamarády nejsou jako třeba Ludmilu, která si myslí, že je jediná hvězda ve studiu a když se Violetta chce dostat do studia, tak se jí v tom snaží Ludmila za každou cenu zabránit. Ludmila má také svoji asistentku Naty, která se Ludmily drží, protože si myslí že hvězdou se stane jen po Ludmilině boku.
I když to Violetta nemá ve studiu vždy jednoduché, tak konečně cítí, že plnohodnotně žije a plní si svůj sen.
Na konci série se odhalí pravda o Angie a také pravda o tom, že Violetta navštěvuje za Hermánovými zády Studio 21. Hermán chce Violettu odvést z města, kde se naučila lhát, ale nakonec si uvědomí že hudba je její život a její místo je v Buenos Aires.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama