Srpen 2016

Soy Luna - Who is Who

31. srpna 2016 v 21:25 | Liv

Před 4 týdny veřejnil Disney Channel LA na svém kanálu Who is Who, Who is Who Neuvěřitelný souboj mezi herečkami a herci a jejich charakter! Objevte podobnosti a rozdíly mezi rolemi vs postavami . Soy Luna na Disney Channel. Disney Channel LA youtube zde.
Jen klikni na fotku a otevře se ti video :)

Výsledek obrázkuVýsledek obrázku

Soy Luna - fotky z poslední epizody #80

31. srpna 2016 v 20:53 | Liv |  infos
Zítra začína nový školní rok jak se těšíte? - Já upřímně moc ne, protože musíme 10 měsíců chodit do školy :D Příští týden se můžete těšit na nový seriál Soy Luna od 5. září do 29. září se můžete těšit na 16. epizod Soy Luny na Disney Channel :D


Pár fotek z poslední epizody #80 PS: V 40 a 80 epizodě se Matteo a Luna políbí :)


Soy Luna - Matteo a Luna beso

Soy Luna - Nina a Gaston beso

Jorge Blanco je zasnoubený

28. srpna 2016 v 18:01 | Liv

Kdo ještě neví tak Jorge Blanco my ho známe po jménem (Leon z Violetty) je zasnoubený není to s Tini Stoessel ale zasnoubil se se Stephi Camarena dne 26. srpna 2016. Chci Jorgeovi moc pogratulovat :)
a na závěr zde máte video od Jorgeho jak zpívá a žádá Stephi o ruku

Soy Luna - Trailer

28. srpna 2016 v 17:48 | Liv

Soy Luna - Exkluzivní ukázka z první epizody!

28. srpna 2016 v 17:46 | Liv |  infos

Včera Disney Channel na svůj YouTube kanál zveřejnil speciální 22-minutovou předpremiéru první epizody nového seriálu Soy Luna! Ačkoli se premiéry prvního dílu dočkáme až za více jak týden, můžeme si už nyní vychutnat první minuty příběhu a nakouknout do dabingu dalších hlavních postav. Když jsem dneska zjistil, že Disney tuto předpremiéru zveřejnil i u nás, překvapilo mě to, protože jsem popravdě nečekal, že by se na to český Disney Channel zmohl, ale byl jsem mile překvapen a myslím, že by to mohlo navnadit spoustu fanoušků před samotnou premiérou. Já samozřejmě ukázku z první epizody zhlédnout a už si na český dabing začínám pomalu zvykat. A jak se zatím seriál líbí vám a co říkáte na dabing? Určitě pište do komentářů a nezapomeňte, že Soy Luna startuje již za 10 dní! :)


Koncert Tini a Ruggera na den dětí!

28. srpna 2016 v 17:42 | Liv

Minulý týden v sobotu Tini Stoessel pořádala charitativní akci ke dni dětí, který se v Argentině slaví právě 20. srpna. Akce se konala v Buenos Aires v divadle Tango Porteño a spolu s Tini na pódiu vystoupil také speciální host Ruggero Pasquarelli. Tini zazpívala několik písní ze svého alba, přičemž při písničce Yo me escaparé spolu s tanečnicemi předvedla i choreografii. Dále zazpívala 2 písně ze seriálu Violetta, píseň Libre Soy a nakonec také 2 duety s Ruggerem, píseň Yo te amo a ti, kterou nazpívala s Jorgem jako píseň pro film a velmi známou písničku z Violetty Ser Mejor. Nutno dodat, že celá akce byla zcela zdarma, jedinou podmínkou pro vstup bylo donést pár hraček pro děti v nouzi a výtěžek z koncertu putoval právě jim. Po vystoupení se také konalo Meet&Greet s fanoušky. Podle mě se Tini všechna vystoupení moc povedla a zpívala moc hezky, ale nejvíce mě stejně potěšily duety s Ruggerem, jsem moc rád když herci pořádají takové akce společně.
Tady máte celý Setlist, který vás po kliknutí přesměruje na video:
Confía en miYo me escaparé
Veo VeoLibre Soy
Te creoYo te amo a ti
Sigo adelanteSer mejor
Si tu te vasSiempre Brillarás
Lo que tu alma escribe
Nakonec ještě přidávám pár fotek z akce:

Soy Luna & Violetta

23. srpna 2016 v 0:32 | Liv |  o seriallu

Rozhodla jsem se, že na můj blog budu přidávat zajímavosti, fotky, videa, epizody,.. atd o novém seriálu Soy Luna a přitom budu přidávat nové zajímavosti o Violettě hlavně rubriku ? Sabías que..., kterou jste si zamilovaly, hlavně taky příbehy Fedemily a Leonetty už brzy se dočkáte pokračování :) Doufám, že se vám budou moji příspěvky líbit a budete zde chodit často :) Buenas Noches Amigos :D

Sofia Carson en Soy Luna

23. srpna 2016 v 0:00 | Liv |  infos

Kdo ještě neví tak v nový seriál Soy Luna, který začne stanice Disney Channel vysílat už od 5. září 2016 v 19.hodin si zahraje Sofia Carson v série 1 epizoda 71 (Následnici)
Sofia Carson "Love is the Name" en Soy Luna, Capítulo 71
Sledujte mě taky na Facebooku a Youtube!

Soy Luna

22. srpna 2016 v 23:22 | Liv |  o seriallu

Dnes ráno český Disney Channel na svůj YouTube kanál zveřejnil speciální 3 minutovou ukázku z prvních dílů nového seriálu Soy Luna. Tato ukázka byla před startem seriálu zveřejněna snad ve všech zemích, kde se Soy Luna vysílá, takže je fajn, že i nám Disney Channel umožnil před samotnou premiérou tuto ukázku zhlédnout. Můžeme zde také mnohem více než v upoutávce, která nyní na Disney běží nahlédnout do dabingu, na který jsem byl já osobně hodně zvědavý. Až na pár vyjímek jako je třeba dabing Niny se mi ale české hlasy celkem líbí. A co vy, jak se vám líbí ukázka a co říkáte na dabing? :) já jsem půlku seriálu viděla španělky, protože umím španělky a musím říct, že Soy Luna o proti Violettě je reálná. Tady máte upoutávku na Soy Lunu. PS: video je v mém kanálu

Tady máte videoklip "Alas" ze Soy Luny
Příběh Fedemily - 3. část

20. srpna 2016 v 18:49 | Liv
Ludmila zamění Andrésovo a Federicovo demo a Marotti si myslí, že Federico ukradl Andrésovi jeho demo a vydává ho za své. Marotti zuří a chce Federica poslat zpátky do Itálie. Když to zjistí Ludmila, trápí se kvůli tomu, že Federico odjede a Marottimu se přiznává.....3. část Fedemily je tu! :)

Leonetta - příběh: část 3

20. srpna 2016 v 18:47 | Liv
Příběh Violetty a Leona pokračuje. Violetta dělá zkoušky pro přijetí do studia, Leon se jí snaží podpořit. Sledujte 3. část Leonetta - příběhu.

Náběr affc

12. srpna 2016 v 19:41 | Liv


Jak jste si asi všimli tak jsem na Affc na blogu: http://violetta-disneycz.blog.cz ještě jednou chci moc poděkovat :) a tak jsem se rozhodla, že bych udělala náběr pro nový Affc.
Zapsat se můžete zde:
1. jméno blogu
2. jak se chceš jmenovat
3. o čem je tvůj blog
4. líbí se ti můj blog (jestli ano - ne proč)

budu moc ráda, že se zapíšete a budu se snažit sem dávat nové příspěvky :)

Polovina prázdnin a s ní pár novinek!

5. srpna 2016 v 23:31 | Liv

Ahoj, dnes vám vítam u nového článku s pár novinkami. Polovina prázdnin je za námi a já se vám omlouvám, že jsem nebyla aktivní. Zítra se můžete těšit na nové příběhy Leonetty a Fedemily. Nový seriál Soy Luna v ČR a SR budou dávat v novém školním roce už od 5. zaří. Dnes pro vás mám spustu novinek třeba od Alby nebo od Tini :)