Červenec 2017

Novinky od Liv #1 (Jorge Blanco a R5 Exkluzivně v Praze)

31. července 2017 v 15:43 | Liv |  Me and my
Ahoj já vím, že tento článek není o Soy Luně a o The Lodge, ale je speciálně o Jorge Blanco
Náš úžasný zasnoubený Jorge psal na svoje sociální sitě (Facebook, twitter a instagram) že pojede na Evropské turné s R5
A konečně jsme se dočkali Jorge osobně pojede s R5 do Prahy v 4. 10. 2017 má u nás v České republice s R5 koncert a já to mu nemůžu uvěřit OH MY GOD :o Já jsem pod jeho fotku napsala ab přijel do České republiky a stalo se to :o :D
na jeho webu se taky prodávají samotný vstupenky a dokonce za skvělou cenu i vstupenka s Meet & Greet která stojí 99 dolaru přepočtu kolem 2000 Kč.

jeho web je zde:

Meet & Greet - Praha zde:
Meet & Greet zahrnuje: fotku s Jorge Blanco, exkluzivní Merch Jorgeho,...

Tak co kdo tam na Jorgeho a na R5 pojede :D ?


Soy Luna 2

30. července 2017 v 0:26 | Liv |  infos

Ahoj ahoj všichni pro všechny fanoušky Lunators mám skvělou zprávu už vyšel termín, kdy se dočkáme pokračování našeho ročního seriálu dne 18. září 2017 jde opět na obrazovky na Disney Channel Soy Luna opět s novou sérii tudiž už Drouhou sérii
Včera dne 29.07. vyšel nový Oficiální trailer ke druhé sérii, ale už k druhé části. Ve videu máte české titulky, které jsem tam přidala trvali mi dvě hodiny přidat je do videa :D tak snad se mi povedli :D není to ještě jistý jestli 2. série k nám přijde v září protože maďarské zdroje spekulují, že druhá série přijde do česká, až v Prosinci 2017. Tak snad se dočkáme co nejdříve :*Rozhovor s Dove Cameron (Následníci)

28. července 2017 v 21:52 | Liv |  Páteční rozhovory

Určitě si vzpomínáté jak jsem psala minulou neděli, že budu každý pátek přidávat Rozhovory a dnes jsem si pro vás připravila rozhovor s Dove Cameron, tento rozhovor je velmi starý myslím z roku 2015 nebo 2016 ještě z Následníků 1 :)

Rozhovor s Dove Cameron


Když jsi byla malá, měla jsi ráda Disney filmy?
Ano! Milovala jsem Disney Filmy.

Jaká je tvoje nejoblíbenější Disney princezna?
Jako malá jsem měla ráda Ariel. Teď mám nejradši princeznu z pohádky na Vlásku.

Ve filmu Následníci máš fialové vlasy. Preferuješ blond nebo fialové?
Tuhle chvíli opravdu nevím. Jsem přírodní blondýna a fialová je pro mě nová barva.

Kdyby sis mohla vybrat jakoukoliv roli ve filmu, byla b to dcera Zloby?
Scénář jsem četla ještě předtím, než mě pozvali na konkurz. A kdybych si mohla vybrat kohokoliv, vybrala bych si stejně ji.

Mohla by jsi pozdravit svoje fanoušky z České republiky?

Ahoj fanoušci z České republiky. Miluji vás!


I Love SL - informace #6

27. července 2017 v 16:35 | Liv |  I LOVE Soy Luna
Ahojky všichni polovina prázdnin je skoro za námi a druhá polovina prázdnin je před námi :D jak si užíváte léto a celkově prázdniny. Mám pro vás velkou novinku, jestli by jste chtěli abychom udělali I Love Soy Luna anglickým dabingem
Hlasovat můžete dole pod článkemI Love Soy Luna - informace

27. července 2017 v 0:01 | Liv |  I LOVE Soy Luna
Ahoj všem přeji krásný čtvrtek všechny příběhy (Lutteo, Gastina, Simbar) budu přidávat na můj účet na zkouni. to
ale brzy se můžete těšit na nové video o mě "50 věcí o mě) na mým youtube kanále

Náě seriál má taky e-shop kde si můžete koupit různé věci

můj web: https://livveymark.wixsite.com/oliviamark
můj E-shop: https://livveymark.wixsite.com/shop-oliviamark

Už se nemůžu dočkat na druhou sérii Soy Luny a The Lodge a pokračování Následníků :* :* :*
a co děláte o prázdninách?


Rozhovor s Karol Sevilla

23. července 2017 v 15:22 | Liv |  Páteční rozhovory
Rozhovor s Karol Sevilla
Možná je Karol Sevilla mladá, ale má mnoho let hereckých zkušeností. A teď jí k nohám spadla hlavní role v seriálu Soy Luna. Pojďme si s ní popovídat o jejich dojmech z prvního natáčení.
Jaké jsi měla pocity při prvním natáčení seriálu Soy Luna?
Bylo to opravdu dojemné, protože jsem vždycky snila o tom, že budu pracovat pro Disneyho. Když jsem poprvé uviděla scénu, dalece to předčilo mé nejdivočejší představy. Měla jsem pocit, že jsem "Disney princezna". Měla jsem sny se opravdu plní! Kromě toho, že to byl obrovský úspěch, to pro mě znamenalo také velkou zodpovědnost, kterou jsem měla před sebou, s velkou oddanost a vášní celé naši skupiny
Naučila ses bruslit ještě před začátkem natáčení?
Ne, neuměla jsem bruslit. Začala jsem se učit v únoru 2015, bruslila jsem čtyři hodiny denně, včetně čisté techniky, ale klouzání a krasobruslení. Učila jsem se rychle, možná protože jsem se nikdy nebála bruslit ani pádů. Spadla jsem mnohokrát, ale vždycky jsem se vyhoupla zpátky na nohy a nikdy jsem se nepřestala snažit. Moji instruktoři mi byli při učení velkou oporou.
Co se ti na Luně nejvíc líbí a co je na hraní této role nejnáročnější?
Luna je jedinečná, roztomilá a zábavná. Líbí se mi její rozhodnost, oddanost všemu co dělá, a její schopnost dosahovat svých cílů. Věří neoblomně ve své ideály a nade vše miluje svou rodinu. A co pro mě obtížné? Možná to, že je trochu nešikovná.
Čím se od ní lišíš a v čem jsi jí podobná?
S jistotou můžu říct, že já a Luna máme hodně společného. Stejně jako já si chce splnit své sny a nic ji v tom nezastaví, ale přestože se nezdává svých cílů, je až přehnaně svobodomyslná a bezstarostná, pokud jde o její záležitostí. Luna miluje bruslení a dává mu všechno bez ohledu na výzvy, kterým musí čelit. Jako já Karol toužím po tom, stát se umělkyní, která bude známá tím, co dělá, a udělám všechno pro to, abych toho dosáhla. Rozdíly? (smích) No, myslím, že žádné.
A co vzhled? Nosíš tak řetízky na kotnících jako Luna?
Ano, Mám moc ráda. Líbí se mi ten styl. Kromě jejich náušnic, náramku a prstenů také miluji Luniny dlouhé dvoubarevné nehty, které ji dělají jedinečnou a opravdu okouzlující.
Karol se svým kolegou Ruggerem (Luna s Mattem) ve 2 sérii
Stejně jako tvá postava jsi i ty opustila svou rodnou zemi - Mexico. Co ti chybí nejvíc?
Chybí mi jídlo. Ale i když u nás doma jíme jiné jídlo, moc ráda zkouším nové věci. A samozřejmě mi chybí také moje rodina a kamarádi.
Když mluvíme o kamarádech, co pro tebe znamená opravdové přátelství?
Podle mě by měl být kamarád tvojí oporou za všech okolností. Kamarád je někdo, komu můžu kdykoliv svěřit svá tajemství nebo ho požádat o radu, pokud potřebují navést. Měla by mezi námi být vzájemná důvěra. Přátelství je nedocenitelné. Je důležité se chovat každý den tak, aby sis ho zasloužila.
V Soy Luna je důležité přátelství a stejně tak i láska. Jaký typ kluků se ti líbí?
Líbí se mi milí kluci, kteří si jdou za svými sny. Ideální kluk pro mě b měl být dobrý a čestný člověk a hlavně by mě měl podporovat v tom, co dělám.
Co nejromantičtějšího pro tebe kluk udělal?
Tohle je pro mě opravdu záludná otázka, protože jsem ještě nikdy neměla žádného kluka. Ale můj opravdu dobrý kamarád mi daroval plyšového medvěda, který je velký jako já (smích). Je vážně obrovský a pro mě to bylo velké překvapení.


Karol se svým kolegou Michaelem (Luna se Símonem)


Páteční rozhovory

23. července 2017 v 15:17 | Liv |  Páteční rozhovory

Ahoj všem přeji krásnou neděli, omlouvám se, že vám další části Lutteo nebo Gastiny nejedou, ale bohužel Disney mi je zablokoval tak všechny části budu nahrávat na Zkounito. Můj účet je zde:

Příběh Lutteo - přesměrování

19. července 2017 v 22:55 | Liv


Bohužel Disney Channel mi zablokoval moje videa (příběh Lutteo) na mým youtube kanále tak je budu od začátku nahrávat na Zkouni.to

Chceš s námi spolupracovat?

16. července 2017 v 21:16 | Liv |  noticias
Ahoj všem přejí krásnou neděli dnes pro vás mám super článek
Můžete se přihlásit do našeho seriálu jako spolupracovník/ spolupracovnice máte možnost z 5 možností

1) Režisér/ka
2) Scénárista/ Scénaristka
3) Manažér/ka
4) Kostymér/ka
5) Vizážista/ VizážistkaJen stačí vyplnit přihlášku a čekat :)
Přihlášku najdete, ►ZDE


Novinky k I Love Soy Luně #2

13. července 2017 v 10:53 | Liv |  I LOVE Soy Luna
Ahoj ahoj dnes mám pro vás jednu špatnou zprávu a druhou naopak lepší tak jdeme na to :)
Ta špatná je ta, že náš seriál se bude natáčet, až přiští rok v červenci 2018, protože ještě počád nemáme napsaný scénáře a máte možnost se do našeho seriálu pořád přihlásit!!

Ta druhá zpáva je ta, že máte možnost se zapojit do našeho seriálu tak, že napíšete scénář pro náš seriál

Dotazník je zpět tak se mrkněte!!! ZDE:

Náhled do našeho scénáře
The Lodge

11. července 2017 v 23:31 | Liv |  The Lodge - o seriálu
O seriálu - The Lodge
The Lodge je britský muzikální seriál stanice Disney Channel. První díl měl ve Spojeném království premiéru 23. září 2016. V Čr měl první díl premiéru 20. března 2017. Seriál je založen na izraelském seriálu North Star.
Dne 13. prosince 2016 bylo oznámeno, že seriál získá druhou řadu, která bude mít preméru v roce 2017, první díl měl ve Spojeném království premiéru 9. června a druhý díl měl premiéru o sedm dní pozdějí - 16. června (nepočítám 9. června) :D

15- letá Skye je mladá dívka, která je ve městě zcela nová. A to poslední, co by teď potřebovala, je skupina teenagerů, kteří by chtěli z jejího života udělat reality show. Ale realita je taková, a Skye se musí smířit, že aspoň nějaké přátelé má. Mimo to musí i vyřešit tajemnou záhadu z minulosti její matkyNovinky #3

9. července 2017 v 20:36 | Liv |  noticias
Ahoj Ahoj všem přejí krásnou neděli jak jste si asi mohli všimnout tak jsem můj blog trochu poupravila a co říkáte na nový Layout - Soy Luna & The Lodge ? Líbí - Nelíbí

Chtěla bych se vás zeptat kdo by si ode mě koupil to CD - The Lodge (1. série) ?


The Lodge - úvod

9. července 2017 v 16:27 | Liv |  The Lodge

Informace od Liv #23

8. července 2017 v 20:01 | Liv |  Me and my
Ahoj Ahoj jak si užíváte letní prázdniny? Omlouvám se, že nejsem moc aktivní chodím na brigádu a přijdu domů a jsem unavená :) Tak dnes to napravím. Dnes se můžete těšit na nové Informace od Liv #23

Napadlo mě, že bych mohla vytvořit CD s písničkami od seriálu The Lodge, co na to říkáte?
CD bude obsahovat
- originální písničky z první série The Lodge
(napadlo mě to protože u nás v česku se nedá nikde koupit sehnat jejich originální CD tak proto bych je mohla vytvořit mám originální písničky v MP3 z 1. a 2. Sérii) jen Obal by nebyl originální

Do komentářů mi prosím napište co na to říkate, jestli ano a pokud byste si CD ode mě koupili :)

A taky mě napadla ještě jedna věc jestli chcete můžu sem na můj blog přidávat články o sriálu The Lodge, že by můj blog byl o seriálu The Lodge a samozřejmě o Soy Luně
nebo bych vytvořila samotný blog o seriálu The Lodge

Taky do komentářů mi prosím napište co na to říkáte


#1část - Quiz of Descendants - vyhlášení

1. července 2017 v 20:12 | Liv |  quiz

Ahoj Ahoj moc děkuji, že jste se příhlásili do 1. části Quizu a dnes bych chtěla vyhlásit 3 výherce z Quizu :*

A tady jsou 3 výherce z 1. části:

didulka22@seznam.cz - 2. místo (15 bodů)
Kiminguyen@seznam.cz - 3. místo (13 bodů)
willvandomkz@seznam.cz - 1. místo (16 bodů)

Výhercům moc gratuluji a ti, kteří se neumístili nebuďte smutní tohle je teprve 1. část quizu čekají na vás ještě 2. části quizu, jedna z The Lodge a druhá z Tajemství Evermooru :) Výherce prosím ať mi na můj email ošlou adresu a do komentářů napiší s čím chtějí diplom :*
A nezapomeňte, že si u mě můžete koupit autogramy do Mal, Evie, Carlose a Jaye cena za jeden je 25,- Kč