Happy September

1. září 2018 v 14:31 | Liv |  Me and my
Hey Angels
dnes je první den v zaří a určitě od všech slyšíte slovo "ŠKOLA" ano je zase zpátky prázdniny skončili a od pondělí začíná nový školní rok někdo se do školy těší a ti druzí se do školy netěší já se rozhodně do školy netěším, protože budu tento školní rok maturovat a to čeká všechny, kteří chtějí mít maturitu Křičící
a teď zpátky ke Soy Luně
Soy Luna se nám vrací s novou sérii a na televizní obrazovky se vrací až 15. října 2018
a o čem bude 3. série:

Teď, když je známa pravá Sol Bensonová, Luna se stává novou dědičkou jmění a život v sídle se radikálně mění. Sharon změní vzhled a identitu. Vrací se snovým jménem a ve spojením s Reyem, který se vrátil do práce, plánuje svou pomstu. Rey pracuje jako dvojitý agent a přidá dalšího spojence nového domácího zaměstnance, který vstupuje do vily. Luna hledá informace o svých biologických rodičích, minulost se vrací přes své sny a ve vile spojeném s minulostí Benson se objeví nová tajemství. Sny vedou Lunu do Sharonina pokoje, který byl kdysi pokojem Lili a Bernieho. V této tajemné místnosti se skrývá tajemství o její minulosti a původu, který Luna odhalí s pomocí Niny.

Na začátku se Jam & Roller stává ústředím Red Sharks pod velením Garyho Lopeze. Gary ruší tým Rolleru a staví nový, který tvoří Ámbar, Emília, Benício a Ramiro, nová osa zla. Mezitím se Luna a ostatní členy týmu snaží udržet si své místo v týmu a čelit velkým překážkám a výzvam. Do Buenos Aires přijede na výměný pobyt jeden kluk, který se spřátelí s Lunou a Matteo z toho mít radost nebude. Matteo se během celého příběhu změní, když se Gaston odstěhoval na Univezitu v Anglii a musel se rozejít s Ninou tak Matteo se přidal k Símonovi a Pedrovi do Roller Bandu.

Image result for soy luna 3

Related image

Related image
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama